Post IF

1200 kcal 1500 kcal 1800 kcal

3 posiłki

od 51,00 zł / dzień

Post przerywany dla osób, które chcą schudnąć i preferują spożywanie trzech dużych posiłków zamiast pięciu mniejszych.

Przykładowe menu

Śniadanie

Owsianka jagodowa z płatkami migdałów

Obiad

Ragu wołowe z pieczonymi ziemniakami i surówka z ogórka

Kolacja

Pieczone warzywa korzeniowe z aguarem

Post IF

1200 - 1800 kcal

Kcal
1 Dzień Diety
1200
51 zł
1500
55 zł
1800
58 zł
Skontaktuj się z dietetykiem

Post Przerywany jest idealny dla osób, które chcą schudnąć, ale mają problem z podjadaniem, prowadzą nieregularny tryb życia i preferują spożywanitrzech dużych posiłków zamiast pięciu mniejszych.

Post Przerywany, czyli Dieta Post IF (intermittent fasting) od Burak Dieta opiera się na spożyciu trzech posiłków w ciągu dnia.
Na diecie post IF (intermittent fasting):

• można jeść przez 8 godzin tak zwanego okna żywieniowego,
• nie można jeść przez pozostałych 16 godzin.

W trakcie okna żywieniowego można jeść dowolne posiłki – najlepiej rozkładając je na 3 porcje spożywane w odpowiednich godzinach.

Jeśli nie chcesz martwić się liczeniem kalorii i zmuszać się do jedzenia śniadania zaraz po wstaniu z łóżka – dieta pudełkowa post IF jest dla Ciebie!


Dieta Post IF, czyli post przerywany proponowany przez catering dietetyczny Burak Dieta!

Dieta Post Przerywany proponowana przez catering dietetyczny Burak Dieta to świetna alternatywa dla diety redukcyjnej. Pozwala ona nie tylko zmniejszyć masę ciała, ale również obniżyć niekorzystny dla organizmu stres oksydacyjny. Regularne, naprzemienne jedzenie i poszczenie sprzyja także poprawie pamięci długoterminowej. Jeśli trudno jest Ci dopilnować spożywania 5 posiłków dziennie, postaw na naszą dietę post IF (intermittent fasting) – zjedz późne śniadanie, obiad i kolację, czyli trzy posiłki odpowiednio zbilansowane i zróżnicowane pod względem swoich składników. Odchudzanie na diecie postu przerywanego nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, jeśli masz tendencję do jedzenia większych posiłków i poszczenia przez wiele godzin, aby spalić spożyte kalorie.

Dieta pudełkowa post IF (intermittent fasting), czyli post przerywany – dla kogo?

Dieta Post Przerywany jest idealna dla osób, które chcą schudnąć, ale mają problem z podjadaniem, prowadzą nieregularny tryb życia i preferują spożywanie trzech dużych posiłków zamiast pięciu mniejszych. Jeśli nie chcesz martwić się liczeniem kalorii i zmuszać się do jedzenia śniadania zaraz po wstaniu z łóżka – dieta pudełkowa post IF jest dla Ciebie!

Jakie są zasady diety postu przerywanego?

W dużym uproszczeniu, na diecie post IF (intermittent fasting) nie można jeść przez 16 godzin w ciągu dnia, a można przez pozostałe 8 godzin tak zwanego okna żywieniowego. W trakcie postu dozwolone jest jedynie picie niektórych napojów, ale w trakcie okna żywieniowego możesz jeść, co zechcesz – najlepiej rozkładając posiłki na 3 porcje spożywane w odpowiednich dla Ciebie odstępach czasu.

Post Przerywany jadłospis – Post IF (intermittent fasting) menu

Poniżej przedstawiamy jadłospis przygotowany przez Burak Dieta na tydzień Postu Przerywanego. Przeczytaj jakie posiłki otrzymasz w konkretne dni w bieżącym tygodniu. Jeżeli masz pytania skontaktuj się za nami telefonicznie lub przez Chat.