Ketogeniczna

- Jedz tłuszcz – spalaj tłuszcz -

Dieta ketogeniczna – ogranicz węglowodany i zwiększ ilości spożywanych tłuszczów. Składa się z 3 dań dziennie i pozwala w bardzo krótkim czasie osiągnąć swoje sylwetkowe cele.

3 posiłki

Makroskładniki

Białko: 15-20%

Tłuszcze: 70-80%

Węglowodany: 5-10%

od 80,00 zł / dzień

1500 kcal 2000 kcal 2500 kcal 3000 kcal

Ketogeniczna

1500 - 3000 kcal

kalorie
1 Dzień Diety
1500
80 zł
2000
84 zł
2500
89 zł
3000
93 zł
Skontaktuj się z dietetykiem

Główne założenia diety ketogenicznej to wysoka podaż tłuszczów i znaczne ograniczenie węglowodanów. Taki sposób żywienia wprowadza organizm w stan ketozy, która polega na pozyskiwaniu energii przez organizm z własnej tkanki tłuszczowej. W skrócie: jesz głównie tłuszcze i jednocześnie spalasz tłuszcze. Zapobiega podjadaniu poprzez utrzymujące się długo uczucie sytości po posiłku, ze względu na dużą zawartość białka i tłuszczu. Posiłki komponowane są z mięsa, ryb, jaj, orzechów, niskowęglowodanowych warzyw i owoców.

Decydując się na zamówienie tej diety nie musisz martwić się o niską podaż witamin czy minerałów, ponieważ nasze menu opracowywane jest przez doświadczonych dietetyków.

Zanim jednak zdecydujesz się na dietę ketogeniczną, skonsultuj się z lekarzem, czy nie masz przeciwskazań do jej stosowania, np. problemów z wątrobą czy podwyższonym stężeniem cholesterolu. Ważne, aby była stosowana z przerwami i monitorowana w okresowych badaniach krwi.


Dieta ketogeniczna – catering dietetyczny Burak Dieta

W naszych posiłkach diety pudełkowej znajdziesz jednak nie tylko tłuszcz pochodzący z mięsa, ale również zdrowe, nienasycone kwasy tłuszczowe, których źródłem są oleje roślinne, orzechy i nasiona. Na Twoim talerzu nie zabraknie też ryb, serów czy jajek, zaś o odpowiednią ilość witamin, minerałów i błonnika w codziennym jadłospisie pomożemy Ci zadbać za pomocą świeżych owoców i warzyw o niskim indeksie glikemicznym, takich jak pomidory, cukinia, brokuły czy szpinak.

Gwarantujemy, że z naszą dieta keto nie będziesz głodny. Co więcej, zyskasz niesamowitą energię do działania, schudniesz i poprawisz swój stan zdrowia, jedząc smacznie i kolorowo.

Jakie efekty daje dieta keto?

Stosowanie diety ketogenicznej skutkuje:

 • zredukowaniem uczucia głodu,
 • zwiększeniem wydolności organizmu,
 • wsparciem w walce ze schorzeniami neurologicznymi,
 • zmniejszeniem częstotliwości migren i zwykłych bólów głowy,
 • wycofaniem objawów cukrzycy typu 2 i insulinooporności,
 • zwalczeniem stanów zapalnych w organizmie.

Czego nie jemy na diecie keto?

Menu diety keto nie pozwala przekroczyć podaży węglowodanów o wartość powyżej 10% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Oznacza to, że w jadłospisie katogenicznym nie znajdziesz:

 • ryżu
 • makaronu
 • chleba
 • mleka
 • płatków
 • słodyczy i słodkich napojów

Dlaczego lepiej zamówić pudełkową dietę keto niż stosować ją na własną rękę?

Dieta keto bywa kontrowersyjna, ponieważ źle skomponowana może skutkować niedoborami pokarmowymi. Decydując się na zamówienie tego menu w Burak Dieta nie musisz jednak martwić się o niską podaż witamin czy minerałów, ponieważ nasze diety opracowywane są przez doświadczonych dietetyków. Wypróbuj nasz catering dietetyczny – menu od Burak Dieta to pyszne i zdrowe jedzenie w formie diety kubełkowej w bardzo korzystnych cenach za zestaw.

Dołącz do nas i odkryj zalety naszej diety pudełkowej dostępnej w Warszawie, a także w innych miejscowościach jak Łódź, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Pruszków, Brwinów, Błonie, Będzin, Bielawa, Bochnia, Bydgoszcz, Lesznowola, Piaseczno, Milanówek, Maków Mazowiecki, Nowy Targ, Grodzisk Mazowiecki, Baranów, Radziejowice, Mszczonów, Biała Rawska, Żyrardów, Skierniewice, Makowiska, Puszcza Mariańska, Rawa Mazowiecka, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Kujawski, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Łowicz, Sochaczew, Zgierz, Grójec, Tarczyn, Września, Wrocław, Wodzisław Śląski, Szczytno, Świętochłowice, Sulejówek, Starogard Gdański, Sieradz, Orzesze i innych miastach w Polsce. Gotowi na start?