Kuchnia domowa

- Klasyczne smaki na Twoim talerzu -

Tradycyjne polskie posiłki, dzięki którym na co dzień łatwo wrócić do smaków dzieciństwa. Niezależnie od miejsca spożywania diety pudełkowej, poczujesz się jak w domu!

5 posiłków

od 66,00 zł / dzień

mini kcal medium kcal maxi kcal

Kuchnia domowa

maxi - mini kcal

rozmiar
1 Dzień Diety
mini
66 zł
medium
72 zł
maxi
82 zł
Skontaktuj się z dietetykiem

Jadłospis oparty na tradycyjnej polskiej kuchni.

Dieta przeznaczona dla osób, które lubią domowe smaki, chcą odżywiać się tradycyjnie, jednak nie mają czasu lub ochoty na gotowanie. Dzięki pudełkom od Burak Dieta można spożywać tradycyjne potrawy w zdrowej wersji, które są oparte na świeżych, dobrej jakości składnikach.


Komu dedykujemy dietę Kuchnia domowa?

Smaki Kuchni domowej są idealne na początek przygody z cateringiem dietetycznym. Jeśli lubisz polską kuchnię, nie chcesz eksperymentować z nowymi połączeniami smakowymi lub po prostu źle je tolerujesz, wybierz dietę przygotowaną przez catering od Buraka. To także oferta dla tych, którzy nie potrzebują mieć wyliczonych dokładnie kalorii, jednak chcą mniej-więcej kontrolować ich spożycie. Oferujemy trzy warianty:

  • Mini: 1300-1600 kcal
  • Medium: 1900-2200 kcal
  • Maxi: 2200-2700 kcal

Czy na tej diecie da się schudnąć?

Dieta pudełkowa, którą nazywamy „Kuchnia domowa” będzie pomocna w utracie zbędnych kilogramów, jeśli zamówisz wariant uwzględniający niezbędny deficyt kaloryczny i będziesz spożywać dostarczone posiłki w regularnych odstępach czasu.

Domowe smaki - dowieziemy pod wskazany adres!

Sprawdź nasze propozycje posiłków w menu diety Kuchnia domowa oraz poznaj konkurencyjne ceny naszych diet pudełkowych i zamów próbny zestaw dla siebie i swoich bliskich!