Bez laktozy

- Dla nietolerujących laktozę i nie tylko -

Dieta opracowana z myślą o tych, którzy zmagają się z nieprzyjemnymi objawami po spożyciu mleka i jego pochodnych.

5 posiłków

Makroskładniki

Białko: 20-25%

Tłuszcze: 30-35%

Węglowodany: 45-50%

od 72,00 zł / dzień

1200 kcal 1500 kcal 1800 kcal 2000 kcal 2200 kcal 2500 kcal 3000 kcal

Bez laktozy

1200 - 3000 kcal

Kcal
1 Dzień Diety
1200
72 zł
1500
76 zł
1800
80 zł
2000
81 zł
2200
83 zł
2500
90 zł
3000
94 zł
Skontaktuj się z dietetykiem

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno może być unikać laktozy w posiłkach – w końcu jest obecna nawet w pieczywie. Jeśli nie udaje Ci się zaplanować jadłospisu tak, aby był w 100% „Lacto Free”, zdaj się na nas. Dopilnujemy nie tylko całkowitego wykluczenia laktozy z Twojego menu, ale zadbamy również o to, aby zastąpić cenne składniki zawarte w mleku ich alternatywnymi źródłami.


Dieta bez laktozy – dieta lacto free

Na diecie bez laktozy Twojemu organizmowi może brakować białka, witamin z grupy B, wapnia czy cynku. Nasi dietetycy zadbają jednak, aby dostarczyć Ci tych wszystkich składników z innych źródeł, takich jak mięso, ryby, warzywa czy zioła. Pamiętaj również, że istnieją takie wersje nabiału, w których laktoza została zneutralizowana enzymem laktazą. Nie musisz więc na zawsze żegnać się ze smakiem kremowego budyniu czy aromatycznych naleśników.

Dieta pudełkowa Bez laktozy w cateringu dietetycznym Burak Dieta

Nietolerancja laktozy to problem, który dotyka wielu osób, dlatego nie powinieneś wstydzić się objawów tej przypadłości – możesz przecież zwalczyć je za pomocą odpowiedniej diety, którą opracujemy i przygotujemy za Ciebie! Na dietę bez laktozy – Lacto Free warto zdecydować się również w przypadku, kiedy podejrzewasz, że laktoza pogarsza kondycję Twojej skóry. Jadłospis opracowany przez catering dietetyczny Burak  będzie rozwiązaniem Twojego uporczywego problemu.

Po czym poznać nietolerancję laktozy?

Nie każdy ma świadomość, że spożywanie produktów zawierających laktozę jest przyczyną występujących u niego nieprzyjemnych dolegliwości ze strony układu trawiennego. Jeśli po spożyciu mleka i jego pochodnych zmagasz się ze wzdęciami, gazami, uczuciem pełności czy bólami brzucha, przejdź na dietę pudełkową bez laktozy proponowaną przez catering mobilny Burak Dieta.

Jakie produkty są dozwolone na diecie bez laktozy?

Poza różnymi rodzajami mięs, ryb, warzyw i owoców, w menu diety Lacto Free możesz spotkać się z napojami roślinnymi, mlekiem kokosowym czy serkami bez laktozy. Do przygotowywania posiłków z nabiałem pochodzenia zwierzęcego wykorzystujemy wyłącznie produkty oznaczone znakiem przekreślonej butelki.