Office

- Dieta idealna do pracy! -

Dedykowana osobom, które chcą zjeść trzy zdrowe posiłki w pracy, ale nie mają czasu na gotowanie. Stanowi element codziennej diety.

3 posiłki

od 51,00 zł / dzień

1000 kcal 1200 kcal 1500 kcal

Office

1000 - 1500 kcal

Kcal
1 Dzień Diety
1000
51 zł
1200
54 zł
1500
57 zł
Skontaktuj się z dietetykiem

Z dietą pudełkową Office zyskujesz gotowe posiłki do pracy, które wystarczy jedynie podgrzać przed spożyciem.

W skład diety Ofice wchodzi pożywne śniadanie, lekkie drugie śniadanie i smaczny obiad, po którym nie będziesz czuć znużenia ani ociężałości.


Kiedy warto postawić na dietę pudełkową Office?

Dieta pudełkowa Office powstała z myślą o osobach, które pracując w domu czy w biurze, chcą odżywiać się zdrowo i smacznie, ale nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków. Dietę doradzamy także tym, którzy pragną wprowadzić do swojej codzienności dobry nawyk regularnego jedzenia. Catering dietetyczny od Burak Dieta to idealne rozwiązanie dla zabieganych osób. Z dietą pudełkową Office zyskujesz gotowe posiłki do pracy, które wystarczy podgrzać przed spożyciem. Nie musisz martwić się o jakość swojej diety, ponieważ każde danie, które otrzymasz w ramach cateringu dietetycznego jest dziełem kucharzy i dietetyków, dla których Twoje zdrowe odżywianie to priorytet!

Czy dieta Office sprawdzi się jako dieta odchudzająca?

Na dietę Office składają się trzy posiłki o określonej kaloryczności. Jeśli pragniesz zamówić zestaw w celu redukcji wagi, musisz dostosować ilość kalorii do swojego zapotrzebowania na energię, które wstępnie możesz obliczyć za po mocą naszego kalkulatora kalorii. Nasz dietetyk pomoże Ci ustalić, jaki deficyt energetyczny powinieneś zaplanować, aby stracić na wadze z dietą Office.