fbpx
zdjeciewtle_www

Sokowy zawrót głowy

Dieta sokowa polega na czasowym zastąpieniu stałych posiłków sokami warzywno-owocowymi. Płynna konsystencja odciąża układ trawienny oraz znacząco przyspiesza proces trawienia i przenikania do organizmu składników odżywczych.

6 soków
1000 kcal
Dzień diety od 83 zł
Sprawdź z dniem testowym od 69 zł!
6 soków dziennie
Dieta do tymczasowego stosowania
Jedna kaloryczność 1000 kcal

Dieta Sokowa – Sokowy zawrót głowy

Dzięki diecie sokowej można wesprzeć proces naturalnej detoksykacji, dostarczając komórkom antyoksydantów i odciążając układ trawienny. Dieta pudełkowa „Sokowy zawrót głowy” opiera się na spożywaniu pysznych, kolorowych soków owocowych i warzywnych. Lekkie posiłki z takiego jadłospisu ułatwiają trawienie i przyspieszają wchłanianie składników odżywczych przez organizm. Soki tłoczone bezpośrednio ze świeżych warzyw i owoców, bez dodatku cukru, to główny element diety sokowej z cateringu dietetycznego Burak Dieta. Niektóre z napojów mogą zawierać superfoods, takie jak nasiona chia czy jagody acai, które są korzystne dla zdrowia. Dzięki diecie sokowej nie tylko oczyścisz swoje ciało, ale także dostarczysz ogromną ilość witamin i minerałów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Opinie o diecie sokowy zawrót głowy

Pyszne soczki, super opakowane, stosowałam 5 dni tę dietę, polecam.

- Kinga W.

Fajny detoks z sokami od Burak Dieta, nie jest łatwo, ale warto. Można poczuć się lekko i naprawdę zdrowo. Dostawa zawsze na czas, fajnie że jest sms z powiadomieniem. Obsługa klieta bardzo dobra.

- Olkaa

Polecam umówić się z kimś na tę dietę na kilka dni, jest raźniej. A efekty widać już po tygodniu. Pyszne soczki, różnorodne smaki, super sprawa wiosną lub latem 😊😊

- Katarzyna K.
SOK

pomarańcza, fenkuł, cytryna, kurkuma

SOK

marchew, cytryna

SOK

ogórek, natka pietruszki, seler naciowy, kiwi, jabłko, cytryna, imbir

SOK

pomarańcza, marchew, jabłko, limonka

SOK

pomarańcza, grejpfrut, cytryna, imbir

SOK

jabłko, marchew, burak, limonka

Dieta Sokowa – oczyść swój organizm z toksyn!

Chcesz oczyścić swój organizm z toksyn? A może zmienić styl odżywiania się i na nowo odkryć smak potraw pozbawionych sztucznych dodatków? Dieta sokowa pozwoli Ci osiągnąć ten rezultat. Pamiętaj jednak, aby nie stosować jej długotrwale z uwagi na niską kaloryczność – maksymalny czas trwania detoksu to 7 dni.

Toksyny wnikają do naszego organizmu wraz z niezdrową, wysoko przetworzoną żywnością, na skutek palenia papierosów czy picia alkoholu. Dieta sokowa pozwala wesprzeć naturalny proces detoksykacji poprzez dostarczenie komórkom antyoksydantów i odciążenie układu trawiennego. Jest to dieta płynna, złożona z pysznych, kolorowych soków owocowych i warzywnych. Lekka dla żołądka i jelit forma posiłków stosowanych w takim jadłospisie ułatwia trawienie i przyspiesza proces przenikania substancji odżywczych do organizmu.

Napoje, które otrzymasz w ramach diety pudełkowej „Sokowy zawrót głowy”, to soki tłoczone bezpośrednio ze świeżych warzyw i owoców, bez dodatku cukru. Jedyne urozmaicenia, jakich możesz oczekiwać w ich składzie stanowią cenne dla zdrowia superfoods, jak nasiona chia czy jagody acai. Dieta sokowa nie tylko oczyści Twoje ciało, ale równocześnie dostarczy Ci ogromnych ilości witamin i minerałów, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Dla kogo sokowy detoks?

Na sokowy detoks od cateringu dietetycznego Burak Dieta powinny zdecydować się osoby, które:

 • chcą szybciej oczyścić organizm z toksyn,
 • chcą odzyskać energię do działania,
 • pragną poprawić swoje samopoczucie,
 • przygotowują się do wprowadzenia niskokalorycznego jadłospisu.

Na jakie efekty można liczyć po zastosowaniu diety sokowej?

Poza oczyszczeniem organizmu z toksyn i odciążeniem układu trawiennego, sokowy detoks skutkuje również:

 • zwiększeniem odporności organizmu,
 • zmniejszeniem uczucia zmęczenia,
 • poprawą funkcjonowania układu nerwowego, w tym wzmocnieniem koncentracji i zdolności zapamiętywania,
 • poprawą wyglądu włosów i paznokci,
 • zwiększeniem podaży witamin, w tym witaminy C, B6 i K, a także minerałów, błonnika pokarmowego, antyoksydantów i enzymów trawiennych.

Jak przygotować się do diety sokowej?

Przed wdrożeniem diety sokowej warto przygotować swój organizm do zmiany nawyków żywieniowych poprzez:

 • stopniowe ograniczenie spożywania dań gotowych, nabiału i mięsa,
 • odstawienie alkoholu i napojów słodzonych,
 • częste spożywanie sałatek i surowych lub gotowanych warzyw i owoców.