fbpx
zdjeciewtle_www

Sokowy zawrót głowy

Dieta sokowa polega na czasowym zastąpieniu stałych posiłków sokami warzywno-owocowymi. Płynna konsystencja odciąża układ trawienny oraz znacząco przyspiesza proces trawienia i przenikania do organizmu składników odżywczych.

5 soków
1000 kcal
Dzień diety od 75 zł
Sprawdź z dniem testowym od 65 zł!

Dieta Sokowa – Sokowy zawrót głowy

Dzięki diecie sokowej można wesprzeć proces naturalnej detoksykacji, dostarczając komórkom antyoksydantów i odciążając układ trawienny. Dieta pudełkowa „Sokowy zawrót głowy” opiera się na spożywaniu pysznych, kolorowych soków owocowych i warzywnych. Lekkie posiłki z takiego jadłospisu ułatwiają trawienie i przyspieszają wchłanianie składników odżywczych przez organizm. Soki tłoczone bezpośrednio ze świeżych warzyw i owoców, bez dodatku cukru, to główny element diety sokowej z cateringu dietetycznego Burak Dieta. Niektóre z napojów mogą zawierać superfoods, takie jak nasiona chia czy jagody acai, które są korzystne dla zdrowia. Dzięki diecie sokowej nie tylko oczyścisz swoje ciało, ale także dostarczysz ogromną ilość witamin i minerałów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Dieta Sokowa – oczyść swój organizm z toksyn!

Chcesz oczyścić swój organizm z toksyn? A może zmienić styl odżywiania się i na nowo odkryć smak potraw pozbawionych sztucznych dodatków? Dieta sokowa pozwoli Ci osiągnąć ten rezultat. Pamiętaj jednak, aby nie stosować jej długotrwale z uwagi na niską kaloryczność – maksymalny czas trwania detoksu to 7 dni.

Toksyny wnikają do naszego organizmu wraz z niezdrową, wysoko przetworzoną żywnością, na skutek palenia papierosów czy picia alkoholu. Dieta sokowa pozwala wesprzeć naturalny proces detoksykacji poprzez dostarczenie komórkom antyoksydantów i odciążenie układu trawiennego. Jest to dieta płynna, złożona z pysznych, kolorowych soków owocowych i warzywnych. Lekka dla żołądka i jelit forma posiłków stosowanych w takim jadłospisie ułatwia trawienie i przyspiesza proces przenikania substancji odżywczych do organizmu.

Napoje, które otrzymasz w ramach diety pudełkowej „Sokowy zawrót głowy”, to soki tłoczone bezpośrednio ze świeżych warzyw i owoców, bez dodatku cukru. Jedyne urozmaicenia, jakich możesz oczekiwać w ich składzie stanowią cenne dla zdrowia superfoods, jak nasiona chia czy jagody acai. Dieta sokowa nie tylko oczyści Twoje ciało, ale równocześnie dostarczy Ci ogromnych ilości witamin i minerałów, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Dla kogo sokowy detoks?

Na sokowy detoks od cateringu dietetycznego Burak Dieta powinny zdecydować się osoby, które:

 • chcą szybciej oczyścić organizm z toksyn,
 • chcą odzyskać energię do działania,
 • pragną poprawić swoje samopoczucie,
 • przygotowują się do wprowadzenia niskokalorycznego jadłospisu.

Na jakie efekty można liczyć po zastosowaniu diety sokowej?

Poza oczyszczeniem organizmu z toksyn i odciążeniem układu trawiennego, sokowy detoks skutkuje również:

 • zwiększeniem odporności organizmu,
 • zmniejszeniem uczucia zmęczenia,
 • poprawą funkcjonowania układu nerwowego, w tym wzmocnieniem koncentracji i zdolności zapamiętywania,
 • poprawą wyglądu włosów i paznokci,
 • zwiększeniem podaży witamin, w tym witaminy C, B6 i K, a także minerałów, błonnika pokarmowego, antyoksydantów i enzymów trawiennych.

Jak przygotować się do diety sokowej?

Przed wdrożeniem diety sokowej warto przygotować swój organizm do zmiany nawyków żywieniowych poprzez:

 • stopniowe ograniczenie spożywania dań gotowych, nabiału i mięsa,
 • odstawienie alkoholu i napojów słodzonych,
 • częste spożywanie sałatek i surowych lub gotowanych warzyw i owoców.