Sport

- Osiągaj swoje cele treningowe -

Program żywieniowy dla zawodowych sportowców i osób aktywnych fizycznie. Jest idealnym uzupełnieniem zdrowego stylu życia.

5 posiłków

Makroskładniki

Białko: 20%-25%

Tłuszcze: 20%-30%

Węglowodany: 45%-55%

od 80,00 zł / dzień

1500 kcal 2000 kcal 2500 kcal 3000 kcal

Sport

1500 - 3000 kcal

Kcal
1 Dzień Diety
1500
80 zł
2000
84 zł
2500
90 zł
3000
94 zł
Skontaktuj się z dietetykiem

Dieta  Sport to program żywieniowy dla zawodowych sportowców i wszystkich osób aktywnych fizycznie, które chcą zdrowo się odżywiać. Z tą dietą zbudujesz masę mięśniową i spalisz tłuszcz, a także zadbasz o swój poziom energii, niezbędnej do wykonywania intensywnych treningów.

Dieta Sport od pozostałych diet dostępnych w naszej ofercie różni się nie tylko szerokim przedziałem kaloryczności, ale również innym rozkładem poszczególnych makroskładników. Znajdziesz w niej większą ilość węglowodanów, które są źródłem energii niezbędnej w trakcie ćwiczeń. Zadbamy także o odpowiednią podaż białka, będącego podstawowym budulcem mięśni i wspomagającego ich regenerację, a warzywa i owoce zawarte w menu dostarczą Twojemu organizmowi witamin i minerałów.


Dla kogo opracowujemy Dietę Sport?

Dietę pudełkową Sport możesz wybrać, kiedy dopiero zaczynasz przygodę z treningami lub jesteś sportowcem. Catering Dietetyczny Burak Dieta zaskoczy Cię smakiem i wyglądem potraw przygotowywanych codziennie na Twój stół. Z Dietą Sport zbudujesz masę mięśniową i spalisz tłuszcz, a także zadbasz o wysoki poziom energii, niezbędnej do wykonywania intensywnych ćwiczeń. Nie zapominajmy jednak również o smaku – Dieta Sport od cateringu dietetycznego Burak Dieta sprawi, że odkryjesz przyjemność z jedzenia na nowo!

Jakich produktów można spodziewać się w Diecie Sport?

Dieta dla sportowców ogranicza tłuszcze na rzecz węglowodanów i białka. Na swoim talerzu znajdziesz więc przede wszystkim mięso i ryby, a także nabiał, makarony, kasze czy ryż. Wszystkim tym produktom towarzyszyć będą świeże, pełne witamin owoce lub warzywa. Sprawdź menu diety pudełkowej Sport oraz cennik. Wybierz catering dietetyczny Burak Dieta i buduj swoją sylwetkę z najlepszymi!