Fish

1200 kcal 1500 kcal 1800 kcal 2000 kcal 2200 kcal 2500 kcal 3000 kcal

5 posiłków

Makroskładniki

Białko: 20-25%

Tłuszcze: 30-35%

Węglowodany: 45-50%

od 65,00 zł / dzień

Nie jesz mięsa? Dieta fish jest dla Ciebie idealna! Eliminuje spożycie mięsa, zastępując je rybami i owocami morza.

Przykładowe menu

Śniadanie

Omlet a’la pizza i sałatka wiosenna

II Śniadanie

Croissant z serkiem i brzoskwinią

Obiad

Dorsz pieczony z kaszą oraz marchewką

Podwieczorek

Krem z pomidorów pelati z puszystym serkiem

Kolacja

Pieczone ziemniaki, szaszłyk z klopsikami rybnymi i guacamole

Fish

1200 - 3000 kcal

Kcal
1 Dzień Diety
1200
65 zł
1500
68 zł
1800
74 zł
2000
77 zł
2200
79 zł
2500
82 zł
3000
89 zł
Skontaktuj się z dietetykiem

Nie jesz mięsa, ale bardzo lubisz ryby? Ta dieta jest dla Ciebie! Dieta fish eliminuje spożycie mięsa, zastępując je rybami i owocami morza.

Mięso ryb dostarcza nie tylko cennego białka, ale i niezwykle ważnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym omega 3, które poprawiają naszą
odporność, regulują poziom cholesterolu we krwi, a nawet wpływają korzystnie na wygląd skóry. W diecie znajdziesz również świeży nabiał, owoce, warzywa czy zboża, dzięki którym wszystkie serwowane przez nas posiłki będą urozmaicone i bardzo dobrze zbilansowane, a dla Ciebie przede wszystkim smaczne!


Dieta rybna – Dieta Fish – dieta pudełkowa od Burak Dieta

Wybierz dietę wegetariańską z rybami, jeśli potrzebujesz przerwy od spożywania mięsa. Postaw na nią również wtedy, kiedy poziom Twojego cholesterolu stanie się wskazaniem do przejścia na nieco lżejszy jadłospis. W menu Diety rybnej (od cateringu dietetycznego Burak Dieta) nie ma miejsca dla tłuszczów odzwierzęcych, a jedynie dla zdrowych tłuszczów roślinnych z kwasami omega.

Jakie produkty uwzględnia Dieta Fish?

Dieta Fish to dieta rybna, czyli dieta wegetariańska rozszerzona o różne gatunki ryb i owoce morza. Z takim jadłospisem łatwiej jest zadbać o odpowiednią podaż białka, większe zróżnicowanie posiłków i wyższy udział nienasyconych kwasów tłuszczowych w codziennych posiłkach.

Kiedy warto wybrać Dietę Fish?

Dietę wege + ryby dedykujemy nie tylko pescowegetarianom, ale również każdemu, kto chce jeść lżej i zdrowiej. Jeśli masz problemy ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi, jadłospis wzorowany na diecie śródziemnomorskiej pomoże Ci obniżyć go bez farmaceutyków. Wypróbuj dietę rybną cateringu dietetycznego Burak Dieta w świetnych cenach za zestaw. Skosztuj smaczne i urozmaicone posiłki diety pudełkowej – ciesz się czasem wolnym od gotowania.