Warzywno-owocowa

600 kcal

5 posiłków

od 72,00 zł / dzień

Przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić większe ilości warzyw w diecie i odpocząć od mięsnych posiłków.

Przykładowe menu

Śniadanie

Zielona surówka z kiwi, sos kalafiorowy, pieczone pomidory z cukinią, sok z kiszonej kapusty

II Śniadanie

Koktajl marchwiowy z cytryną

Obiad

Kolorowe frytki warzywne, gulasz paprykowy z brukselką, czerwona kapusta z jabłkiem i cytryną

Podwieczorek

Warzywa gotowane na parze

Kolacja

Zupa pomidorowa z fenkułem i chrupiącym selerem naciowym

Warzywno-owocowa

600 kcal

Kcal
Cały zestaw
Dzień testowy
600
72 zł
59 zł
Skontaktuj się z dietetykiem

Ze względu na niską kaloryczność 600 kcal, poniżej naszego zapotrzebowania należy stosować dietę z przerwami.

Dieta warzywno-owocowa oparta jest wyłącznie na warzywach i owocach niskoskrobiowych i niskotłuszczowych, np. w postaci sałatek czy surówek.

Dieta stworzona na zasadach postu warzywno-owocowego, nie uwzględnia źródeł białka ani tłuszczów, dlatego zmusza organizm do wykorzystywania zapasów nagromadzonych w tkankach ciała. W pierwszej fazie stosowania takiego jadłospisu możesz zauważyć wyraźny spadek masy ciała, związany z usunięciem nadmiaru wody z komórek. Później organizm zacznie spalać złogi tłuszczu i samoczynnie się regenerować. Zaobserwujesz łagodzenie stanów zapalnych i obrzęków, poczujesz się lekkim i pełnym energii.

Post warzywno-owocowy może trwać maksymalnie do 42 dni.


Dieta warzywno owocowa – Post warzywno owocowy

Dieta oparta na zasadach postu warzywno-owocowego nie uwzględnia źródeł białka ani tłuszczów, dlatego zmusza organizm do wykorzystywania zapasów nagromadzonych w tkankach ciała. W pierwszej fazie stosowania takiego jadłospisu możesz zauważyć wyraźny spadek masy ciała, związany z usunięciem nadmiaru wody z komórek. Później organizm zacznie spalać złogi tłuszczu i samoczynnie się regenerować. Zaobserwujesz łagodzenie stanów zapalnych i obrzęków, poczujesz się lekkim i pełnym energii.

Dieta warzywna z owocami to pyszny sposób na każdy dzień!

Warzywa i owoce w ramach naszej diety pudełkowej dostarczą Ci niezbędnych witamin, minerałów i błonnika. Różnorodne konsystencje, dodatek ziół i przypraw oraz niebanalne połączenia smaków ułatwią natomiast przestrzeganie zasad postu i pozwolą uniknąć kulinarnej nudy.

Nie lubisz warzyw? Po wypróbowaniu diety Post Warzywno-Owocowy cateringu dietetycznego Burak Dieta z pewnością odkryjesz ich walory!

Jakie efekty daje Post Warzywno-Owocowy?

Stosowanie postu warzywno-owocowego pozwala uzyskać efekt oczyszczenia organizmu na poziomie komórkowym. Dzięki temu poprawia się odporność, jakość snu, koncentracja i ogólne funkcjonowanie organizmu. Dieta pudełkowa Post warzywno-owocowy jest wskazany również u osób walczących z otyłością, nadciśnieniem, cukrzycą czy miażdżycą.

Jakie warzywa i owoce można jeść w trakcie diety warzywno owocowej?

W diecie pudełkowej Post Warzywno-Owocowy dopuszczalne jest stosowanie takich warzyw jak: brokuł, dynia, ogórki, pomidory, papryka, szpinak, kiszonki czy sałata oraz takich owoców jak jabłka, grejpfruty czy cytryny.

Dieta warzywno owocowa – Menu tygodniowe – jadłospis

Poniżej można zobaczyć jakie posiłki otrzymasz zamawiając dietę warzywno owocową w bieżącym tygodniu. W menu Postu warzywno owocowego zawsze podajemy spis potraw, który modyfikujemy kilka razy w miesiącu. Sprawdź cennik diet pudełkowych i wybierz coś dla siebie!