Fit mama

- Dla karmiącej Mamy -

Przeznaczona dla wszystkich mam, również tych karmiących. Dostarcza wszystkie niezbędne składniki w codziennej diecie młodego rodzica.

5 posiłków

od 78,00 zł / dzień

1500 kcal 1800 kcal 2000 kcal 2200 kcal 2500 kcal

Fit mama

1500 - 2500 kcal

Kcal
1 Dzień Diety
1500
78 zł
1800
80 zł
2000
82 zł
2200
84 zł
2500
88 zł
Skontaktuj się z dietetykiem

W diecie znajdują się duże ilości zdrowych tłuszczów, chudego nabiału, pełnoziarnistych produktów spożywczych, warzyw i owoców z niskim indeksem glikemicznym. Wszystkie te produkty dostarczają organizmowi niezbędnych substancji odżywczych, takich jak białko, węglowodany złożone, tłuszcze, witaminy i minerały.

Nie trzeba eliminować składników ze swojej diety zapobiegawczo. Dopóki dziecko karmione piersią nie zareaguje negatywnie na składniki obecne w diecie mamy, można jeść wszystko. Kiedy jednak u dziecka pojawią się objawy alergii, wtedy jest wskazanie do wyeliminowania szkodliwych alergenów.


Dieta Fit Mama – na czym bazuje jadłospis diety pudełkowej przygotowanej dla mamy?

Jadłospis Diety Fit Mama bazuje na udziale wszystkich grup produktów spożywczych, ale skupia się na zagwarantowaniu organizmowi maksymalnej podaży najważniejszych substancji odżywczych. Wybierając dietę pudełkową Fit Mama nie musisz martwić się o to, czy jesz bezpiecznie ani czy dostarczasz swojemu organizmowi niezbędnych składników pokarmowych. Nasi kucharze dbają również, aby wszystko, co trafia na Twój talerz było świeże, smaczne i aromatyczne. W końcu jesz nie tylko dla zdrowia swojego i dziecka, ale i dla przyjemności!

Ile kalorii powinna mieć dieta mamy karmiącej?

Mamom karmiącym zaleca się spożywać o około 500 kcal dziennie więcej w porównaniu do mam, które nie karmią piersią. Nie jest to jednak uniwersalne określenie, dlatego swoje zapotrzebowanie na energię powinnaś obliczyć w oparciu o takie czynniki, jak wiek, wielkość i apetyt dziecka, własny wskaźnik BMI czy poziom aktywności.

Dla kogo dieta pudełkowa Fit Mama od Burak Dieta?

Catering dietetyczny dla karmiącej mamy polecamy wszystkim kobietom, które:

  • nie mają czasu na samodzielne gotowanie posiłków
  • lubią urozmaicone menu
  • nie wiedzą, co powinna jeść młoda mama
  • chcą zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo własne i niemowlęcia
  • poszukują diety pudełkowej w dobrych cenach.

Czego nie powinna jeść mama karmiąca piersią?

Dopóki dziecko karmione piersią nie zareaguje negatywnie na składniki obecne diecie mamy, nie musi ona eliminować ich ze swojej diety zapobiegawczo. Warto jednak ograniczyć w swoim jadłospisie tak zwane puste kalorie i posiłki w ogólnym pojęciu niekorzystne dla zdrowia, jak dania gotowe i wysoko przetworzone, słodycze i słodzone napoje.