Dieta Perfect Makro - makroskładniki pod kontrolą

Dieta Perfect Makro – sprawdź naszą nowość w ofercie

W Burak Dieta wsłuchujemy się w Wasze potrzeby. Nasza nowa dieta – Perfect Macro, to rozwiązanie idealne dla klientów wymagających, którzy oczekują dokładnie dopasowanej kaloryczności oraz określonych przez siebie makroskładników.

Dieta dedykowana jest osobom zawodowo uprawiającym sport, przygotowującym się do zawodów fitness i tych, którzy z dużą skrupulatnością dbają o odpowiednią ilość przyjmowanych makroskładników i kalorii.

Jest to indywidualna dieta pudełkowa skrojona pod potrzeby klienta w oparciu o zalecenia dietetyka czy trenera danego klienta. W trakcie składania zamówienia masz możliwość dokładnego określenia ilości kalorii, tłuszczy, węglowodanów oraz białka.

Posiłki są różnorodne, więc nie ma obawy o monotonię diety. Perfect Makro ma stały jadłospis, przygotowany przez dietetyków Burak Dieta, który zawiera mięso, nabiał, ryby i rośliny strączkowe. Nie uwzględnia wykluczeń. Jeżeli jesteś vege, nie trawisz laktozy lub posiadasz inne wykluczenia żywieniowe – sprawdź inne nasze diety pudełkowe, na pewno znajdziesz coś dla siebie z naszym cateringiem dietetycznym.