O nas

Poznaj wartości, którymi kieruje się marka cateringu dietetycznego Burak Dieta!

#BurakTeam to prawdziwy zespół

Każdego dnia zespół naszych kucharzy, dietetyków i wielbicieli niebanalnych kulinarnych rozwiązań oddaje się swojej pasji – gotowaniu. Czerpią inspiracje z kuchni całego świata i polskich tradycji po to, aby pokazywać Wam piękną różnorodność w gotowaniu i zaskakiwać Was codzienną dietą pudełkową na talerzu.
A wszystko po to, aby było zdrowo i smacznie!

Wyróżnia nas jakość diety pudełkowej

Jeśli chodzi o zapewnienie jakości, nie uznajemy drogi na skróty. Rozwijamy się dla Was, nieustannie podwyższając standard naszych usług. Kucharze, dietetycy, dostawcy, pracownicy biura – wszyscy codziennie dbamy o to, by zapewnić Wam najlepsze standardy, zarówno jeśli chodzi o dania, jak i obsługę klienta. Do naszych diet pudełkowych wybieramy składniki najwyższej jakości. Wiemy jak ważne jest zdrowe i bogate w wartości odżywcze jedzenie. Starannie dobieramy produkty do naszych potraw, aby budować zdrowe nawyki żywieniowe naszych klientów. Z nami to przyjemna droga!

Jedzenie w pudełkach: kuchnia z całego świata

Jedzenie w pudełkach: kuchnia z całego świata

Jedną z największych zalet Burak Dieta jest urozmaicone menu i szeroki wachlarz inspiracji kulinarnych, jakie trafiają do naszych pudełek. Dieta nie musi być nudna ani monotonna, może być różnorodna i ciekawa. Burak Dieta zaskakuje swoich konsumentów każdego dnia nowymi rozwiązaniami, niesztampowym podaniem i kulinarnymi inspiracjami płynącymi z zakątków całego świata. Do wyboru jest aż 16 rodzajów diety, a każdy z posiłków posiada określoną liczbę kalorii i makroskładników. Dzięki temu możesz realizować swoje cele m.in. zredukować wagę lub zwiększyć tkankę mięśniową, przy jednoczesnej dbałości o zdrowie i poprawie samopoczucia.

Historia Marki Burak Dieta

Historia Marki Burak Dieta

Marka Burak Dieta powstała w maju 2020 r., ale jako zespół jesteśmy
związani z gastronomią już od ośmiu lat. Przed wybuchem pandemii, jako
spółka RSP-Gastro, zajmowaliśmy się dostarczaniem obiadów do firm.
Zebraliśmy w tym czasie cenne doświadczenia pracy w branży
gastronomicznej oraz stworzyliśmy zgrany i wykwalifikowany zespół.
Lockdown i wprowadzenie pracy zdalnej spowodowały, że firmy, którym
dostarczaliśmy posiłki zdecydowały się na zakończenie współpracy z nami.
Musieliśmy podjąć decyzję o zmianie modelu funkcjonowania, żeby sprostać
nowym wyzwaniom. Wtedy pojawiła się myśl, która kiełkowała w naszych
głowach już od dawna i stała się naszym marzeniem – catering
dietetyczny. Dało nam możliwość kontynuowania tego, co umiemy robić
najlepiej, czyli dostarczania zdrowych i zbilansowanych posiłków. W dwa
miesiące stworzyliśmy nową markę, Burak Dieta, która obecnie oferuje
bogaty wybór diet dla każdego oraz dostarcza posiłki we wszystkich
województwach.
Marka Burak Dieta - firma cateringowa

Niezawodnie i na czas! Catering dietetyczny z dowozem

Dostarczamy do ponad 2000 miejscowości w całej Polsce! Nasze diety transportujemy specjalnie przygotowanymi samochodami, dzięki czemu dostarczane do Ciebie diety kubełkowe są zawsze świeże i gotowe do spożycia.

Burak Dieta to Twój styl żywienia! Nasze wartościowe i w pełni zbilansowane diety mają za zadanie wspierać Ciebie w budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Z Nami jest to możliwe.

Każdego dnia specjalnie dla Ciebie podnosimy nasze standardy, aby zaskoczyć naszych klientów niezapomnianymi doznaniami kulinarnymi. Uwielbiasz chodzić do restauracji albo chcesz zadbać o swoje zdrowie i portfel? A może nie masz czasu na codzienne gotowanie i zakupy? Spójrzmy prawdzie w oczy — organizowanie, planowanie i gotowanie może być wyczerpującym zadaniem. To już kilka ważnych powodów, dla których warto spróbować cateringu dietetycznego! Pragniemy nie tylko dostarczać wysokiej jakości zdrowe posiłki dietetyczne, chcemy również dzielić się z Tobą pasją do zdrowego odżywiania. Naszą misją jest pokazanie Ci, jak prowadzić zdrowy tryb życia i pomóc w osiągnięciu założonych celów. Dieta może być przyjemnością, a nie wyrzeczeniami!

Czas

Zaoszczędzimy Twój cenny czas poprzez zajęcie się planowaniem posiłków, robieniem zakupów, przygotowaniem, podaniem oraz sprzątaniem. Kiedy skorzystasz z cateringu dietetycznego Burak Diety, wszystkie te zadania zostaną wykonane przez nas. W zamian otrzymasz nie tylko pyszne jedzenie, ale także więcej czasu dla siebie. Zamiast marnować czas na poszukiwanie odpowiednich składników w sklepach spożywczych, możesz zająć się swoimi pasjami, zrelaksować się lub spędzić więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Ekologia

Jesteśmy świadomi, jak istotne jest troszczenie się o środowisko i dążymy do prowadzenia biznesu cateringowego w sposób odpowiedzialny. Wspieramy politykę zrównoważonego rozwoju, dlatego nasze menu oferujemy w ekologicznych, biodegradowalnych opakowaniach. Dostarczamy zamówienia wyłącznie w papierowych torbach, w których znajdziesz także ekologiczne sztućce. Wspólnie dbamy o naszą planetę!

Smak

Posiadamy wiedzę i umiejętności, jak stworzyć wyjątkowe menu, które zaspokoi różnorodne gusta kulinarne. Jesteśmy w końcu ekspertami w naszej dziedzinie! Bez względu na to, czy poszukujesz klasycznej kuchni domowej, diety keto, czy może preferujesz smaki kuchni śródziemnomorskiej, możemy zaoferować Ci menu bogate w wyjątkowe smaki i potrawy, które z pewnością Cię oczarują. W naszej ofercie znajdziesz aż 16 różnorodnych diet, które dopasujemy do Twoich potrzeb kalorycznych – od 750 do 4500 kcal. Każda z nich została opracowana przez nasz zespół dietetyków.

Wygoda

Bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz, nasz catering zawsze Ci towarzyszy! Możesz cieszyć się smakiem Burak Diety w pracy, na uczelni, na wakacjach lub w innym wybranym miejscu! Pozwól sobie na realizację swoich pasji i spędzaj czas tak, jak lubisz, bez żadnych ograniczeń. Dzięki naszemu intuicyjnemu panelowi klienta, zamawianie diety jest łatwe i szybkie. Gotowanie zostaw nam – jesteś w dobrych rękach!

Doceniają nas

Zdrowa Marka Roku 2021
Stowarzyszenie Polskich Mediów logo
Gwiazda Zdrowia 2021
Warszawska Izba Gospodarcza
Dobra Marka