Nie lubisz stać w kolejkach i gotować?

Sprawdź catering domowy

Śniadanie, domowy 1-daniowy obiad, deser, kolacja.
Teraz kaloryczność 1500 lub 2500 kcal.

WYPRÓBUJ!JAK DZIAŁA DIETA BURAK?

3 Kroki do pożądanych efektów

Wybierz dietę

Mamy 7 urozmaiconych rodzajów diet, w tym catering domowy zamiennik domowego gotowania i dietę sokową.

My ją przyrządzimy

Po wybraniu my zajmiemy się całością, Ty już nie musisz się martwić.

My ją przyrządzimy

Nie tylko przygotujemy, ale również dostarczymy dietę pod same drzwi.

Ty możesz skupić się na efekcie diety!

 • Dieta Fish - dzień próbny

  45,00 zł 55,00 zł
  Ryby i owoce morza 10 zł rabatu na dzień próbny Kaloryczność 1000-3000 kcal
  Jest to plan najbliższy diecie śródziemnomorskiej, z tym, ze zupełnie eliminuje spożycie mięsa, zastępując je...
  ZAMÓW DIETĘ
  1 dzień diety od 45
 • Dieta Vege - dzień próbny

  45,00 zł 55,00 zł
  Zdrowa dla organizmu Zielona dieta 10 zł rabatu na dzień próbny Kaloryczność 1000-3000 kcal
  Jest to propozycja dla każdej osoby, która chce zdrowo się odżywiać, poczuć się lekko, poprawić swój metabolizm,...
  ZAMÓW DIETĘ
  1 dzień diety od 45
 • Dieta Fish

  275,00 zł
  Ryby i owoce morza Kaloryczność 1000-3000 kcal Eliminacja mięsa
  Jest to plan najbliższy diecie śródziemnomorskiej, z tym, ze zupełnie eliminuje spożycie mięsa, zastępując je...
  ZAMÓW DIETĘ
  1 dzień diety od 40
 • Dieta Vege

  275,00 zł
  Zdrowa dla organizmu Zielona dieta Kaloryczność 1000-3000 kcal
  Jest to propozycja dla każdej osoby, która chce zdrowo się odżywiać, poczuć się lekko, poprawić swój metabolizm,...
  ZAMÓW DIETĘ
  1 dzień diety od 40
 • Dieta Standard

  275,00 zł
  Kaloryczność: 1000-3000 kcal Śródziemnomorski styl odżywiania Najkorzystniejsza cena
  Plan inspirowany śródziemnomorskim stylem odżywiania. Charakteryzuje się dużym spożyciem warzyw i owoców,...
  ZAMÓW DIETĘ
  1 dzień diety od 39,5

Dieta pudełkowa Częstochowa

Catering dietetyczny Częstochowa

Planujesz zrzucić kilka kilogramów, ale nie radzisz sobie z liczeniem kilocalorii? Może nie masz czasu na gotowanie albo zwyczajnie nie czujesz się pewnie przy kuchni? Burak Dieta pomoże Ci rozwiązać te problemy i zapewni Ci odpowiednią ilość wartości odżywczych każdego dnia w estetycznie i smacznie przygotowanych posiłkach. Zapoznaj się z dostępnymi wariantami Burak Diety w Częstochowie, zamów wybraną przez siebie opcję, a my codziennie dostarczymy świeże, pełnowartościowe posiłki na terenie całej Częstochowy.

Dieta pudełkowa BurakDieta Częstochowa

 • Dieta standard - Podstawowa dieta oparta na dużej ilości warzyw i owoców, małej ilości cukru i soli, mięsie ryb, nasionach roślin strączkowych i produktów pełnoziarnistych. Zależnie od zapotrzebowania możesz wybrać inną kaloryczność w zakresie 1000 – 3000 kcal. Posiłki są doskonale doprawione mimo ograniczenia cukru i soli. Sama dieta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą zacząć odżywiać się zdrowiej, jeśli nie ma przeciwwskazań uczuleniowych na żaden z używanych składników.
 • Dieta vege - Dieta dodaje zdrowia, odejmuje kilogramów i lat. Dieta wegetariańska jest świetnym sposobem na poczucie się lepiej z własnym ciałem i nie chodzi tylko o zrzucenie wagi, ale także samopoczucie i świadomość, że zapewniamy organizmowi dużo warzyw pełnych witamin. Dłuższe stosowanie poprawia metabolizm oraz zmniejsza ryzyko rozwoju chorób układu krążenia i cukrzycy. Działa bardzo pozytywnie na stan skóry, włosów i paznokci. Dostępna o zakresie kaloryczności 1000 – 3000 kcal oraz w wersji w ekologicznych opakowaniach.
 • Dieta fish - Plan żywienia zakłada zastąpienie wszystkich mięs rybami, dzięki czemu zyskujemy wysokie spożycie kwasów Omega-3, odpowiadających za przyswajanie witamin do organizmu. Ta dieta jest odpowiednia dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie, ponieważ dieta oparta na mięsie ryb ogranicza rozwój chorób układu krążenia.
 • Dieta keto - To specyficzny styl odżywiania się ze względu na duże spożycie tłuszczów – tutaj znajdziesz ich 75%. Ta dieta polega na wyeliminowaniu węglowodanów, by organizm zaczął czerpać energie z tkanki tłuszczowej, dlatego zawartość węglowodanów jest w granicy 5%. Pozostałe 20% to białka. Jest to niecodzienny sposób na palenie tkanki tłuszczowej poprzez wprowadzenie organizmu w stan ketozy, czyli momentu, gdy nie ma wystarczającej ilości glukozy, by z niej korzystać do wytworzenia energii.
 • Dieta sokowa - Jest stosowana do detoksykacji organizmu za pomocą soków warzywno-owocowych, co przyspiesza trawienie i ułatwia przenikanie składników odżywczych do organizmu. Zastąpienie posiłków sokami odciąża układ trawienny, ale ze względu na bardzo niską kaloryczność (1000kcal) oraz płynna konsystencję takiej diety zaleca się stosowanie jej maksymalnie przez 7 dni. Jest to dobry sposób na rozpoczęcie innego stylu odżywiania się poprzez oczyszczenie organizmu.
 • Dieta warzywno-owocowa - To plan o najniższej kaloryczności w naszej ofercie i stworzono go na wzór rygorystycznego postu leczniczego, który składa się z roślin o niskiej zawartości cukru i skrobi. Stosowanie tej diety powinno trwać od 10 do 40 dni. W czasie tej diety metabolizm jedynie spala tkankę tłuszczową i oczyszcza organizm.
 • Dieta sport - Dieta stworzona z myślą o osobach, których zapotrzebowanie kaloryczne jest większe ze względu na większą aktywność fizyczną, dlatego znajdziemy tutaj więcej białka i węglowodanów oraz mniej tłuszczów. Jest to zestaw dobrze zbilansowanych posiłków złożonych z pełnoziarnistych produktów zbożowych, warzyw liściastych, produktów białkowych o niskiej zawartości tłuszczu, takie jak: ryby, jaja, rośliny strączkowe, chude mięsa i chudy nabiał. Do tego jeden z codziennych posiłków to shake potreningowy.

Catering domowy Częstochowa

Trzy posiłki oraz deser po obiedzie w wydaniu „smacznie jak u mamy”. Catering nie opiera się na ograniczeniach, ale jest dostępny w dwóch wariantach kalorycznych – 1500 i 2500 kcal.

Fit mama

Dieta złożona z pięciu posiłków skomponowanych specjalnie z myślą o przyszłych mamach oraz matkach karmiących. Pełnowartościowe posiłki przygotowane ze szczególną dbałością o zachowanie najcenniejszych składników odżywczych z wszystkich grup składników spożywczych.

Niski indeks glikemiczny

Ten plan żywieniowy przygotowano dla osób z insulinoodpornością. Ta przypadłość wiąże się z niewłaściwym wykorzystywaniem insuliny po spożyciu posiłku do rozprowadzenia energii po organizmie, przez co taka osoba ma ciągle ochotę na coś słodkiego. Dieta o niskim indeksie glikemicznym zalecana jest w walce z otyłością, cukrzycą i chorobami serca, ponieważ posiłki są sycące, bogate w błonnik, warzywa, rośliny strączkowe, tłuszcze roślinne, wyselekcjonowane białka zwierzęce czy pełnoziarniste produkty zbożowe.

Dieta bez laktozy

Nie zawiera laktozy z myślą o osobach, których organizm nie ma możliwości rozłożenia jej. Wszystkie białka pozyskuje ze źródeł roślinnych, specjalnie wyselekcjonowanych mięs oraz ryb. Składniki dobrane są w myśl zasad zdrowego odżywiania.

close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password